Per 1 januari 2022 stijgt het wettelijk minimum loon met 1,41%. Conform de cao Retail Non-Food, die nog loopt tot 1 juli 2022, werkt dit door in het loongebouw.
Per 1 januari 2022 worden de lonen van de medewerkers die het nieuwe maximum van hun schaal nog niet hebben bereikt verhoogd met 1,41%. De schaallonen worden op deze datum met hetzelfde percentage verhoogd.
Let op: als een medewerker meer dan het huidige maximum van zijn schaal verdient, is de loonsverhoging met dit percentage niet verplicht. Het loon van de medewerker die meer verdient dan het maximum van zijn schaal, maar minder dan dit nieuwe maximum, wordt verhoogd tot dat nieuwe maximum.
Lees meer: Uitleg loontabellen en loongebouw Retail Non-food >>
Download de tabellen per branche
Loontabel Wonen Loontabel Schoenen en Sport Loontabel Mode, Verf, Woninginrichting, Juweliers en Parfumerieën Loontabel TuinbrancheOndersteuning nodig?
Een nieuwe afdeling opzetten binnen jouw onderneming, het starten van een onderneming en het aannemen van personeel of nieuwe functies? Het is belangrijk om te kijken naar de functie-indeling van jouw medewerkers in de cao. Onze adviseurs kennen de cao en de werking van de loontabellen van binnen en buiten en helpen je hier graag mee op weg door middel van cao-support.