Geen vraag te gek
088 973 06 00

Medewerkers

Wij zijn INretail! En wij zijn er voor iedereen die een winkel heeft in retail non-food. Al 100 jaar helpen we ondernemers vooruit. Namens 13.000 winkels knokken wij voor een sterke winkeleconomie. Wij kennen de markt door en door en geen vraag is ons te gek. Zo maken we ondernemen makkelijker. Bel of mail ons gerust, we staan voor je klaar.


Regioadviseurs

Sander van der Nol
Regioadviseur Zuid-Holland, Zeeland en Noord-Brabant

06 14 990 024
svdnol@inretail.nl

Sebastian Galjaard
Regioadviseur Utrecht, Gelderland en Limburg

06 406 647 80
sgaljaard@inretail.nl

Esther van Mersbergen
Regioadviseur Noord-Holland en Friesland

06 408 514 70
evmersbergen@inretail.nl

Johan Schomaker
Regioadviseur Drenthe, Overijssel, Flevoland en Groningen

06 462 022 31
jschomaker@inretail.nl


Branchespecialisten

Anna Hutten
Branche Adviseur Wonen

06 467 425 38
ahutten@inretail.nl

Bert-Jan van der Stelt
Branchespecialist Wonen

06 518 118 76
bjvdstelt@inretail.nl

Dave Quadvlieg
Branchespecialist Schoenen en Sport

06 125 071 35
dquadvlieg@inretail.nl

Edwin Belt
Branchespecialist Mode

06 105 056 66
ebelt@inretail.nl


Ondernemersservice

Helma Bontje
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

Jaimy Hardeman
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

Jamila Iourizen
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

José de With
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

Margriet Baan
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

Nabila Nachit
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

Sanne de Graaf
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl

Thijmen de Coo
Adviseur Ondernemersservice
AVG Specialist

088 973 06 00
info@inretail.nl

Tim Brussel
Adviseur Ondernemersservice

088 973 06 00
info@inretail.nl


RI&E-advies

Robin Spies
RI&E-coördinator en adviseur

088 973 06 75
rspies@inretail.nl

Jan van den Berg
RI&E-adviseur Utrecht, Noord-Holland, Flevoland en West-Gelderland

06 539 365 88
jvdberg@inretail.nl

Gert Dekker
RI&E-adviseur Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en Oost-Gelderland

088 973 06 00
rie@inretail.nl

Astrid Koelewijn
RI&E-adviseur Zuid-Holland en Zeeland

088 973 06 00
rie@inretail.nl

Bram Mulder
RI&E-adviseur en kerndeskundige Zuid-Holland en Zeeland

088 973 06 00
rie@inretail.nl

Hans Vonk
RI&E-adviseur Limburg en Noord-Brabant

088 973 06 00
rie@inretail.nl


Belangen & Beleid

Barbara Geerlings
Beleidsadviseur Werkgeverszaken

088 973 06 77
bgeerlings@inretail.nl

David Lansen
Beleidsadviseur Locatiebeleid

06 160 724 32
dlansen@inretail.nl

Dorien Krassenberg
Beleidsadviseur Onderwijs

088 973 06 72
dkrassenberg@inretail.nl

Femke den Hartog
Beleidsadviseur Europa, MVO

088 973 06 26
fdhartog@inretail.nl

Han van Baarsen
Beleidsadviseur Arbeidsvoorwaarden

088 973 06 29
hvbaarsen@inretail.nl

Jeroen van Dijken
Adviseur

088 973 06 89
jvdijken@inretail.nl

Jorge van Vliet
Adviseur Ondernemerscollectieven

06 453 024 10
jvvliet@inretail.nl

Marjan Spronk
Beleidsadviseur Consumentenzaken

088 973 06 51
mspronk@inretail.nl

Robbin Vredeveld
Beleidsadviseur Public Affairs

088 973 06 97
rvredeveld@inretail.nl

Sietske van der Linden
Beleidsadviseur Locatiebeleid en platform De Nieuwe Winkelstraat

088 973 06 68
svdlinden@inretail.nl

Tessa Vosjan
Beleidsadviseur Locatiebeleid en Retailagenda

088 973 06 64
tvosjan@inretail.nl


Juridisch Advies

Edwin Hunneman
Jurist

088 973 06 00
info@inretail.nl

Hans Wolters
Jurist

088 973 06 00
info@inretail.nl

Marleen van Maurik
Jurist

088 973 06 00
mvmaurik@inretail.nl


Bedrijfsadvies

Peter Wolfsen
Bedrijfsadviseur

088 973 06 54
pwolfsen@inretail.nl

Rob Drost
Bedrijfsadviseur

088 973 06 54
rdrost@inretail.nl


Personeelsadvies

Suzanna Heuff
Personeelsadviseur

088 973 06 70
sheuff@inretail.nl


Marktonderzoek

Gerlant Lettinga
Marktonderzoek

088 973 06 28
marktonderzoek@inretail.nl

​Henrike Bijlstra
Marktonderzoek

088 973 06 00
hbijlstra@inretail.nl

Jelmar Buis
Marktonderzoek

088 973 06 93
jbuis@inretail.nl


Vereniging

Monique Briedé
Manager Verenigingszaken

088 973 06 55
mbriede@inretail.nl


Woordvoering & Persvoorlichting

Paul te Grotenhuis
Pers & Woordvoering

06 513 856 69 / 088 973 06 58
ptgrotenhuis@inretail.nl


Managementteam

Jan Meerman
Algemeen directeur

088 973 06 40
jmeerman@inretail.nl

Jan van Herwijnen
Manager Retail

088 973 0 6 39
jvherwijnen@inretail.nl

Marcel Evers
Business Development

088 973 06 60
mevers@inretail.nl

Udo Delfgou
Financieel directeur

088 973 06 42
udelfgou@inretail.nl


Office Management

Danielle Kromwijk
Secretaresse

088 973 06 21
dkromwijk@inretail.nl

Hellen Glaser
Office Management

088 973 06 02
hglaser@inretail.nl

Jeanny Reemers
Management Assistente

088 973 06 39
jreemers@inretail.nl

Jessica van Es
Secretaresse

088 973 06 74
jves@inretail.nl

Jolanda Smits
Management Assistente

088 973 06 40
jsmits@inretail.nl

Josine Kooistra
Management Assistente

088 973 06 42
jkooistra@inretail.nl

Marlies van Wely
Office Management

088 973 06 88
mvwely@inretail.nl

Miranda van Eck
Management Assistente

088 973 06 54
mveck@inretail.nl

Natasja Stel
Project Assistente

088 973 06 60
nstel@inretail.nl

Sacha Geluk
Gastvrouw

088 973 06 00
sgeluk@inretail.nl


Communicatie

Charlotte Cozijn
Communicatie medewerker

088 973 06 63
ccozijn@inretail.nl

Claire Brinkman
Communicatie adviseur

088 973 06 20
cbrinkman@inretail.nl

Manouk van Dijk
Communicatie adviseur

088 973 06 16
mvdijk@inretail.nl

Marjolijn Brachten
Communicatie adviseur

088 973 06 00
mbrachten@inretail.nl

Marlous Veenman
Communicatie adviseur

088 973 06 32
mveenman@inretail.nl

Nikki Verbon
Content Manager

088 973 06 00
nverbon@inretail.nl

Noor Wever
Communicatie adviseur

088 973 06 23
nwever@inretail.nl

Roos Smulders
Corporate communicatie

088 973 06 49
rsmulders@inretail.nl


Inspiratie en Innovatie

Harry Bijl
Inspiratie en Innovatie

06 209 609 65
hbijl@inretail.nl


(Leden)administratie

Abdullah Dumlupinar
Financiële Administratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Anneke Vogel
Financiële Administratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Antoinette van Olderen
Ledenadministratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Ellen Veen
Ledenadministratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Erica Volquardsen
Ledenadministratie

088 973 06 00
evolquardsen@inretail.nl

Ingrid Vermeulen
Ledenadministratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Marry van Ree
Financiële Administratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Rik Niks
Financiële Administratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl

Wilma de Korte
Financiële Administratie

088 973 06 98
administratie@inretail.nl


Facilitair

Rodnie de Jonge
Cateringmedewerker

088 973 06 00
rdjonge@inretail.nl


ICT

Swen Kruiper
Systeembeheerder

088 973 06 66
skruiper@inretail.nl


Columnisten

Harry Bijl
Inspiratie en Innovatie

06 209 609 65
hbijl@inretail.nl

Jan Meerman
Algemeen directeur

088 973 06 40
jmeerman@inretail.nl